Nečekaný výlet k lepšímu zdravíNáš nečekaný výlet k lepšímu zdraví s českou firmou


Únor roku 2022 byl zlomovým okamžikem v naší cestě ke zlepšení zdraví, a to díky jednomu neočekávanému okamžiku v životě mé milované ženy. Bojovala s problémem nepravidelných a vzácných návštěv toalety, který nás přivedl k hlubšímu zamyšlení nad jejím celkovým zdravotním stavem. I přes naše snahy o zdravou stravu tento problém přetrvával. Tehdy jsem si vzpomněl, co mi kdysi řekl známý o důležitosti zdravých střev a doporučil mi "Mikrobiom test". Bez váhání jsme ho objednali.

Po vyhodnocení testu nás výsledek zaskočil. Stav střevní mikroflóry byl alarmující a množství Bifidobakterií a Lactobacilů bylo na minimální úrovni. Doporučení k nápravě mikrobiomu nás motivovalo objednat potřebné produkty. S jejich pravidelným užíváním přišly rychlé a pozitivní změny. Byl jsem ohromen a řekl jsem si: "Tohle by měl vědět každý!" A tak začala naše spolupráce...


Střevní mikrobiom, soubor bakterií žijících ve střevech, hraje klíčovou roli ve zdraví našeho trávicího systému. Tento komplexní ekosystém není důležitý pouze pro trávení potravy, ale také pro imunitní systém. Ve skutečnosti až 80% našeho imunitního systému je lokalizováno právě v našich střevech. Nerovnováha v mikrobiomu může vést k různým zdravotním problémům, včetně syndromu Leaky gut, neboli syndromu propustného střeva.


Syndrom Leaky gut je stav, kdy stěny střevní sliznice ztrácejí svou integritu a propouštějí do krevního oběhu nepřirozené látky, jako jsou toxiny, bakterie a nezdravé látky z potravy. To může vést k chronické zánětlivé reakci v těle a narušení fungování imunitního systému. Proto je klíčové udržovat zdraví střevní mikrobiom a podporovat jeho rovnováhu.

Naše cesta je nyní spojena s posláním přinášet informace o produktech, které podporují zdraví střevního mikrobiomu. Věříme, že každý by měl mít přístup k této důležité informaci pro své celkové zdraví. Přidejte se k nám na této cestě k lepšímu životu!

Martin a Maruška
Chci test střevního mikrobiomu

Napište nám a my se Vám ozveme.